Naga MarketsImage Power udostępnił swoją grę na platformie SteamNa platformie Steam zadebiutowała strona nowej preprodukcji  studia Image Power – Creature Lab. Gracz wciela się w niej w genialnego, ale szalonego i zdolnego do wszystkiego naukowca, który przeprowadzi nieprawdopodobne i bezbożne eksperymenty w swoim laboratorium. Stworzy przerażające mutanty i wyśle monstra do miasta, by szerzyć panikę wśród ludzi i pozyskać nowe materiały oraz obiekty do badań.

Image Power liczy na sukces swojej gry

W najnowszym horrorze gracz wciela się w naukowca o bardzo liberalnym podejściu do przedmiotów testowych i nudnych procedur. W rozgrywce zakładamy własną kryjówkę i zaczynamy eksperymenty. Mieszamy mutageny, analizujemy ich właściwości, hodujemy nowe części ciała i przyłączamy je do obiektów testowych. Zarządzamy ekwipunkiem i rozbudowujemy laboratorium, upewniając się przy okazji, czy nasza kryjówka jest bezpieczna.

Te artykuły również Cię zainteresują
W Creature Lab musimy zadbać o zapasy, jednak jako pogrążony w niecnych badaniach szaleniec nie możemy liczyć na jakiekolwiek wsparcie, sami więc kompletujemy wszystko, co możemy znaleźć lub po prostu ukraść. Następnie musimy przygotować nasze laboratorium, zdobywając podstawowe odczynniki. Największa zabawa zaczyna się w momencie, gdy je zmieszamy! Skutki mogą być opłakane, nieprzewidywalne i… potworne.

W dalszym etapie analizujemy nasze wyniki i sprawdzamy, czy nasze mutageny mają jakiekolwiek praktyczne zastosowanie, czy też są przydatne tylko jako składniki mocniejszych mikstur. Twórcy pozwalają graczowi zmieniać kończyny testowanych obiektów i wypuszczać owoce eksperymentów do ataku na cele cywilne i wojskowe. Gracz może również wykorzystać pochwycone obiekty do swoich badań i zamienić je w potwory na wzór Frankensteina.

 Jesteśmy podekscytowani naszą nową produkcją z gatunku horror i liczymy na spore zainteresowanie community graczy. Temat mieszania genów, łączenia leków, efektów szczepionek i eksperymentów od wielu lat jest na czasie. Udostępniliśmy graczom wiele „składników” i możliwości ich łączenia – nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć co wymyślą i jakie efekty stworzy ich kreatywność i wyobraźnia – zapowiada Piotr Figarski, wiceprezes zarządu Image Power S.A.

Image Power ma w bieżącej produkcji m.in. takie gry jak Yacht Mechanic Simulator 2021, Ambulance Simulator oraz Offroad Mechanic Simulator.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres bitcoina | wykres eur usd | bitcoin era opinie | usd/pln prognoza | dax 30 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here