Naga MarketsImage Power odniósł sukces na KickstarterzeImage Power z sukcesem zakończył na Kickstarterze zbiórkę na rozwój autorskiej gry Yacht Mechanic Simulator 2021. Producent przekroczył planowany pułap 10 tys. dolarów kanadyjskich i planuje wydać grę w połowie roku.

Image Power z sukcesem zakończył zbiórkę na rozwój autorskiej gry

W trakcie trwającej miesiąc kampanii projekt wsparło 337 osób, a firma zebrała 10 225 CAD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zainteresowanie tematyką jachtingu okazało się spore, a kampania na Kickstarterze zakończyła się zgodnie z planem. Jesteśmy wdzięczni lojalnej społeczności gamingowej za wsparcie powstania gry w takiej formie, na jakiej nam najbardziej zależy. Każdy, kto wsparł zbiórkę, uzyska wczesny dostęp do ekskluzywnej wersji demo Yacht Mechanic Simulator 2021 – powiedział Paweł Graniak, prezes zarządu Image Power S.A.

Demo Yacht Mechanic Simulator 2021 zabiera graczy do wnętrza stoczni. Tam jako wytrawni mechanicy będą remontować i dawać nowe życie starym jachtom. W pełnej wersji gry, w ramach rozwoju biznesu i powiększającej się grupy klientów, gracze będą mogli skupować kolejne łodzie motorowe i poddawać je naprawie, by następnie sprzedawać je z zyskiem, tworząc jachtowe imperium.

Image Power pracuje też nad planem wydawniczym i dalszym rozwojem portfolio. W lutym Spółka podpisała umowę z GameFormatic z grupy PlayWay, na przygotowanie swojej największej produkcji – Offroad Mechanic Simulator. Gra pozwoli modyfikować i serwisować wiele klasycznych pojazdów terenowych i przygotować je do trudnych zadań, których nie mógłby wykonać zwykły samochód. Wstępny budżet produkcji to 700 tys. PLN. W ramach współpracy powstanie również wersja na VR, w której specjalizuje się GameFormatic. Rynek dobrze przyjął też ostatnią zapowiedź preprodukcji Creature Lab, w której gracz wciela się w genialnego, ale szalonego i zdolnego do wszystkiego naukowca. Wkrótce, według założeń polityki wydawniczej, z nowo powstałym zespołem wewnętrznym rozpoczną się prace nad produkcją wersji demo. W planach jest też projekt kolejnej preprodukcji z gatunku mechanic symulator. Z pozostałych tytułów dobrze wygląda budowa wishlisty dla Ambulance Simulator, w przygotowaniu jest także gra Archer.

W styczniu Image Power złożyło dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka czeka na decyzję w sprawie dopuszczenia do obrotu akcji i wyznaczenie terminu debiutu  na NewConnect. Na „małym parkiecie” powinna pojawić się w pierwszej połowie 2021 roku.

Po ostatniej emisji cena transakcyjna akcji na poziomie 30 zł daje wycenę Spółki na kwotę ok. 46 mln zł.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: analiza dax | bitcoin giełda wykres | kurs dow jones | dax indeks | pgnig giełda |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here