Naga MarketsIle kosztuje Bitcoin, Ethereum i Ripple? Sprawdź kursy kryptowalut we wtorek, 7 wrześniaSprawdź jak kształtują się kursy kryptowalut we wtorek, 7 września 2021 roku. Ile dolarów trzeba zapłacić za wymianę kryptowalut działających w ramach głównych sieci, takich jak Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Ripple oraz Litecoin?

Kurs bitcoina (BTC/USD) skromnie w dół

Notowania najstarszej kryptowaluty zgodnie z danymi Coinpaprika.com tracą w przeciągu ostatnich 24 godzin 0,6%, trzymają się jednak powyżej poziomu 51 tys. dol. W momencie przygotowywania tego artykułu wynoszą dokładnie 51 057,13 dol.Bitcoin na wykresie dziennym. BTC/USD

Kurs Ethereum (ETH/USD) z mocniejszą deprecjacją

Natywna kryptowalutą sieci Ethereum osuwa się mocniej od  swojego głównego konkurenta i w ujęciu dobowym traci niemal 3,9%, kosztując w tym momencie 3753,63 dol. Warto zauważyć, że ETH/USD kilka dni z rzędu próbował naruszać poziom 4 tys. dol., jak na razie jednak próby te skończyły się fiaskiem.

Ether na wykresie dziennym. ETH/USD

Binance Coin (BNB/USD) idzie w ślady większych konkurentów

Kryptowaluta giełdy kryptowalutowej Binance osuwa się o 5,52% w przeciągu ostatnich 24 godzin i kosztuje obecnie 470,27 dol. Binance coin (BNB) przez chwilę próbował testować poziom 500 dol., jednak ten został mocniej odrzucony przez sprzedających.

Binance coin na wykresie dziennym. BNB/USD

Kurs Ripple (XRP/USD) wraca poniżej 1,3 dol.

Token XRP, będący oficjalną kryptowalutą sieci Ripple, również notuje spadki we wtorkowe popołudnie i wraca poniżej poziomu 1,3 dol., oddając niemal 5% swojej wartości. W skali ostatniego tygodnia cały czas pozostaje jednak na plusie, zyskując ponad 12%.

Ripple na wykresie dziennym. XRP/USD

Kurs Litecoina (LTC/USD) dołącza do spadków

Deprecjacyjne nastroje prezentuje również litecoin (LTC/USD), który tracąc 5,5% kosztuje w tym momencie 207,27 dol. Nie zmienia to faktu, że w perspektywie stóp zwrotu w dłuższym okresie cały czas pozostaje na wyraźnym plusie: rośnie o 18,5% w skali ostatnich 7 dni.

Litecoin na wykresie dziennym. LTC/USD

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here