Naga Markets18 maja 2018 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja największej konferencji inwestycyjnej w Polsce – XTB Trading Masterclass. W hotelu Airport Okęcie uczestnicy będą mieli okazję spotkać i wysłuchać prelekcji 11 profesjonalnych inwestorów oraz zaczerpnąć wiedzy niezbędnej do efektywnego tradingu.


Z roku na rok konferencja XTB Trading Masterclass przyciąga co raz większe grono aspirujących inwestorów, którzy chcą zgłębić tajniki skutecznego tradingu. Podobnie będzie i w tym roku, ponieważ na uczestników całodniowej konferencji czeka łącznie 10 ciekawych prelekcji dotyczących szerokiego spektrum zagadnień inwestycyjnych, zwieńczonych debatą na temat polskiej i światowej gospodarki. Gościem specjalnym debaty będzie Witold Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, doradca i publicysta.

Wśród gości znajdują się także między innymi Rafał Glinicki (Akumulacja i dystrybucja, czyli kiedy na rynku jest tanio, a kiedy drogo?), Trader 21 (W co inwestować po 9 latach hossy?) oraz Łukasz Fijołek (Najskuteczniejsze formacje techniczne na kryptowalutach). To jedynie kilka pozycji w agendzie, której pełną wersję wraz z formularzem rejestracyjnym dla uczestników można znaleźć poniżej.

Rejestracja i agenda dostępne są pod linkiem:

BIORĘ UDZIAŁ W MASTERCLASS!

Podczas III edycji konferencji uczestnicy nie tylko poznają nowe strategie inwestycyjne, ale także dowiedzą się, jakimi instrumentami warto zainteresować się w najbliższych latach oraz nauczą się zarządzania ryzykiem i odpowiedniego nastawienia w tradingu.

Relacja z poprzedniej edycji:

O gościu specjalnym

Witold Orłowski – specjalista w dziedzinie ekonometrii stosowanej i makroekonomii, a także problematyce transformacji gospodarczej oraz integracji europejskiej krajów Europy Środkowej i Wschodniej. W latach 90. pracownik Biura ds. Integracji Europejskiej, następnie Departamentu Europy Środkowej Banku Światowego. Były doradca ekonomiczny Prezydenta RP, w 2005 r. odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Od 2007 r. z tytułem profesora nauk ekonomicznych. W latach 2009-2010 członek Narodowej Rady Rozwoju oraz Rady Gospodarczej. Obecnie główny doradca ekonomiczny w PwC oraz rektor AFiBV. Ceniony autor książek i publikacji, a także komentarzy i felietonów prasowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

  1. Byłem na konferencji w maju. Sporo nowych twarzy, ale też osób, które były rok wcześniej.
    Prezentacje na naprawdę wysokim poziomie. Ponownie całość dobrze zaplanowana i dobrze zorganizowana.

  2. I fajnie wyszła kolejna edycja. Wszystko naprawdę dopracowane, plus taki, że pojawiło się tak wiele osób.
    Prezentacje też spoko. Moim zdaniem poziom się poprawił w stosunku do poprzedniej konferencji.
    Jak to widzicie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here