Naga MarketsNaucz się inwestować! Zapisz się na roczny cykl szkoleń z guru Traderów!

“You can be free. You can live and work anywhere in the world. You can be independent from routine and not answer to anybody” – Dr. Alexander Elder, Trading for a Living.XTB zaprasza na kolejną edycję darmowego szkolenia i skorzystania z możliwości nauczenia się tradingu od guru traderów dr Alexandra Eldera.

Dr Alexander Elder to znany i ceniony na arenie międzynarodowej profesjonalny trader, który od ponad 20 lat uczy sztuki inwestycji, prowadząc seminaria i spotkania dla inwestorów na całym świecie.

Jak podaje broker na szkoleniu „Uczestnicy dowiedzą się jak poprzez odpowiednie nastawienie, opanowanie, wykorzystanie wiedzy i obserwacji znaleźć strategię na sukces. Poznają metody analizy bieżącej sytuacji na rynkach oraz identyfikacji odpowiednich momentów inwestycyjnych.Odbędą się warsztaty jak zarządzać portfelem inwestycyjnym. A to wszystko poparte będzie praktyczną analizą aktualnej sytuacji rynkowej.”

Szkolenie polecamy dla graczy giełdowych, ekonomistów, analityków rynku i studentów. Z pewnością warsztaty będą źródłem cennych wskazówek zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na stronie brokera – kliknij tutaj.

Alexander Elder jest profesjonalnym traderem z Nowego Yorku. Urodził w Leningradzie i wychowywał w Estonii. W wieku 23 lat uzyskał azyl polityczny w USA. Co ciekawe z zawodu jest psychiatrą. Pracował jako wykładowca akademicki oraz praktykujący psychiatra, co pozwoliło mu na dogłębną analizę psychologii inwestowania i opracowanie innowacyjnych metod kontroli emocji podczas tradingu przy jednoczesnej optymalizacji narzędzi analizy rynku w tym analizy technicznej.

invest

Obecnie nadal aktywny jako inwestor, na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Jest autorem wielu książek m.in. najbardziej znanej Come into My Trading Room (Barron’s 2002 Book of the Year). W Polsce dostępnych jest kilka książek, których autorem jest dr Alexander Elder. W swoich pracach Elder przejrzyście pokazuje, jak realizować zyski z udanych operacji i jak ciąć straty. Umiejętnie łączy analizę techniczną z psychologią inwestowania i zarządzaniem ryzykiem.

1. Zapraszam do gabinetu inwestora giełdowego. Przewodnik po inwestowaniu na giełdzie – Dr Alexander Elder uczy strategii inwestowania giełdowego, które pozwolą czytelnikowi wejść na rynek ze spokojem i wyjść z niego z zyskiem. Ta niezwykle przydatna książka dostarcza niezbędnej wiedzy i zapewnia większe możliwości osiągnięcia sukcesu, oferuje bowiem fachowe wskazówki, opis sprawdzonych metod inwestowania i coś naprawdę wyjątkowego – wizytę w gabinecie inwestorskim samego autora. Zdradza on przebieg kilku prawdziwych operacji i sposoby otwierania i zamykania pozycji, które ilustrują najważniejsze koncepcje tej książki.

2. Sprzedaż i krótka sprzedaż – Autor książki wyjaśnia, kiedy należy sprzedawać i jak sprzedawać na krótko. Przedstawia szczegółową analizę bessy oraz wiele konkretnych przykładów operacji giełdowych wraz z omówieniem najważniejszych płynących z nich wniosków.

3. Come Into My Trading Room: A Complete Guide to Trading

4. Zawód inwestor giełdowy – Psychologia rynków. Taktyka inwestycyjna. Zarządzanie portfelem – Książka napisana przez światowej sławy inwestora, jej zadaniem jest służyć pomocą graczom giełdowym, ekonomistom, analitykom rynku i studentom.
Autor dzieli się z Czytelnikiem własnymi doświadczeniami i wiedzą, usystematyzowaną i sprawdzoną w praktyce. Wskazuje, jak osiągnąć sukces na giełdzie, łącząc znajomość systemów gry i zarządzania pieniędzmi z umiejętnością rozpoznawania psychologicznych aspektów rynkowej rywalizacji.

Dr Alexander Elder jest wyznawcą trzech M: Mind (Umysł), Method (Metoda) i Money (Pieniądze).Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here