Naga Markets

Igor Klaja, CEO lidera rynku odzieży sportowej łączy siły z luksusową marką Moliera2Przedsiębiorca Igor Klaja, twórca OTCF – właściciela marki 4F nawiązał współpracę ze znanym polskim dystrybutorem odzieżowych marek luksusowych – Moliera2 S.A. Celem współpracy obu podmiotów jest zdobycie pozycji lidera w segmencie sprzedaży internetowej i stacjonarnej dóbr luksusowych. To pierwsza taka inwestycja Igora Klai w firmę spoza portfolio OTCF.

Współpraca z Moliera2

Igor Klaja to wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca, właściciel OTCF – firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży odzieży sportowej. Należy do niej m.in. marka 4F, która jest obecna w 42 krajach świata i aktualnie jest liderem rynku odzieży sportowej. Celem biznesmena i ekskluzywnej sieci sklepów Moliera2, jest zdobycie pozycji lidera wśród przedsiębiorstw działających na rynku Europy Środkowo-Wschodniej w segmencie sprzedaży internetowej i stacjonarnej marek luksusowych dla wymagającego i zamożnego klienta.Cieszymy się, że do grona naszych inwestorów dołącza Igor Klaja – właściciel OTCF, przedsiębiorstwa z wieloletnim doświadczeniem na rynku odzieżowym. W ramach współpracy otrzymamy m.in. wsparcie operacyjne od zespołu Igora Klai. Jestem przekonany, że połączenie naszych kompetencji zaowocuje fantastycznym efektem – mówi Marcin Michnicki, prezes zarządu Moliera2 S.A..

Podjęta przez obie strony współpraca przewiduje m.in., że Igor Klaja (partner) lub osoby przez niego wskazane będą działać wewnątrz struktury spółki Moliera2, aby opracować strategię rozwoju firmy, która umożliwi realizację wspólnie zaplanowanego celu biznesowego. Partner nie wyklucza także powołania go w skład Rady Nadzorczej Moliera2.

Stale się rozwijamy i nie boimy się nowych wyzwań, stąd po raz pierwszy zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z marką spoza portoflio OTCF. Wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie z pewnością umożliwią nam realizację wspólnych planów. Dziś klienci wymagają od nas coraz więcej i aby sprostać ich oczekiwaniom, chcemy współpracować z najlepszymi – mówi Igor Klaja, prezes zarządu OTCF.

Wraz z podpisaniem listu intencyjnego strony rozpoczęły negocjacje, ustalające szczegółowe zasady i warunki współpracy. Zakłada ona także zaangażowanie kapitałowe partnera na rzecz marki Moliera2.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro co to jest | biomed giełda | dow j | pko akcje kupno | cyfrowy polsat akcje wykres | czy akcje pge pójdą w górę 2020 | kurs ethereum

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułProblemy z pogodą i kryzys energetyczny windują ceny surowców
Następny artykułAmerykanie nie wycofują się
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here