Naga MarketsIgnibit: Do jutra trwają zapisy w ramach oferty publicznej akcji spółkiDo 8 kwietnia trwają zapisy w ramach oferty publicznej akcji serii E Ignibit S.A., zajmującej się produkcją autorskich gier wideo, portowaniem projektów PC na VR oraz realizacją strategicznych kontraktów komercyjnych. Łączna wartość oferty wynosi 1,5 mln PLN. Z pierwszej transzy Ignibit S.A. przyjęła zapisy na akcje o wartości 1 mln PLN.

Ignibit S.A. do końca br. chce wprowadzić akcje do obrotu na rynku NewConnect

Środki od inwestorów zostaną przeznaczone na porty gier Agony i Bum Simulator na urządzenia VR, rozpoczęcie prac nad autorską produkcją, zwiększenie kapitału obrotowego w celu przyspieszenia realizacji założonych celów. Usługę oferowania akcji Ignibit wykonuje Dom Maklerski INC S.A.  Studio do końca br. planuje debiut na rynku NewConnect.

Te artykuły również Cię zainteresują
W dwóch transzach chcemy pozyskać łącznie 1,5 mln zł. Środki te przeznaczymy na rozpoczęcie prac nad autorską produkcją, portowanie do virtual reality dwóch gier na zlecenie: Agony i Bum Simulator, dostosowanie wyprodukowanych VR modułów edukacyjnych do dalszej odsprzedaży oraz zwiększenie kapitału obrotowego w celu przyspieszenia realizacji założonych celów.   – mówi Tomasz Gąsienica Szostak, członek zarządu Ignibit S.A. Zapisy w ramach drugiej transzy trwają do 8 kwietnia br.

Informacje o akcjach serii E oraz warunki składania zapisów na akcje wraz z dokumentem ofertowym dostępne są na platformie CrowdConnect.pl oraz stronie dedykowanej emisji. W usłudze oferowania akcji Ignibit wspiera Dom Maklerski INC S.A.

Agony to gra z gatunku survival-horror, stworzona przez niezależny zespół MadMind Studio. Gracz wciela się w rolę nieszczęśnika, który z bliżej nieznanych powodów trafił do piekła. Bum Simulator, w humorystyczny sposób odtwarza losy bohatera żyjącego na ulicy. Rozgrywka koncentruje się na przetrwaniu, w czym pomaga bogaty wybór różnorodnych aktywności i misji.

Debiut Agony w wersji na VR planowany jest na III kw. br. Bum Simulator na urządzenia virtual reality trafi do sprzedaży w 2022 roku.

W portfolio gier VR spółki są m.in. Dream Coaster VR, Rift Coaster VR, Drone Hunter VR i ZerOKilled. Obecnie Ignibit pracuje nad dwoma tytułami – symulatorem z elementami survivalu w kosmosie oraz strzelanką utrzymaną w oryginalnej szacie graficznej. Studio planuje premierę jednej z gier w 2022 r.

Długofalowy model biznesowy Ignibit zakłada portowanie gier na VR oraz produkcje autorskich tytułów. Spółka realizuje także strategiczne kontrakty komercyjne, współpracowała z międzynarodowymi koncernami motoryzacyjnymi, farmaceutycznymi, czy zbrojeniowymi, m.in. VW, Saab Technologies, Mitsubishi, czy Cadillac.

Od 2020 roku akcjonariuszem Spółki jest notowana na głównym rynku GPW w Warszawie PlayWay S.A., jeden z czołowych producentów i wydawców gier komputerowych.

Do końca br. Ignibit chce wprowadzić akcje do obrotu na rynku NewConnect.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: btc kurs wykres | akcje biomed | kurs akcji pkn orlen | s&p 500 index | dax index |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here