Naga MarketsComparic24.TV przy współpracy z Izbą Gospodarczą Blockchain i Nowych Technologii (IGBiNT) zaprasza na nowy autorski program prowadzony przez prezesa instytucji, Roberta Wojciechowskiego, którego celem jest przybliżenie technologii blockchain oraz jej zastosowań. Gościem pierwszego, pilotażowego odcinka jest Rafał Kiełbus, ekspert technologii rozproszonych rejestrów.


Twórcy IGBiNT podkreślają, że priorytetem ich działań nie jest sam biznes, a promowanie dobrych praktyk rynkowych. Za cel obrali sobie kształtowanie zasad etyki, które są dla nich podstawą dialogu. Reprezentując środowisko biznesowe rozmawiają, współpracują i odnajdują porozumienie z organami władzy publicznej, bankami oraz innymi instytucjami płatniczymi.

Izba jest ambasadorem nie tylko samej technologii blockchain – ale jest wspólnym głosem!
Głos ten mówi o interesach gospodarczych swoich członków. Siłą dla niego jest regulowanie prawnych aspektów dotyczących walut cyfrowych oraz technologii blockchain.

Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii reprezentuje interesy branży na mocy obowiązującego prawa polskiego. Edukacja, współpraca z organami oświaty i rządowymi, kształtowanie zasad dobrych praktyk, wspieranie rozwoju gospodarczego Polski, rozstrzyganie sporów z urzędami stanowi namiastkę możliwości IGBiNT.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here