Naga MarketsCzy zarezerwowałeś już bilety na targi iFX EXPO International? Impreza odbędzie się w dniach 4-6 października 2021 roku w ekskluzywnym ośrodku Parklane Resort w Limassol na Cyprze, a organizatorzy mają ostatnie wolne bilety na to wydarzenie.

BIORĘ UDZIAŁ W WYDARZENIULiderzy z dziedziny fintech i finansów

iFX EXPO International jest najbardziej uznanym wydarzeniem fintech dla kadry kierowniczej z różnych dziedzin branży, w tym: usług finansowych, handlu detalicznego i instytucjonalnego, aktywów cyfrowych i blockchain, płatności, bankowości, regulacji, marketingu i innych dostawców usług.

Wydarzenie gromadzi wiodących dyrektorów branżowych, regulatorów i liderów, którzy prowadzą istotne tematy w sektorze. Tegoroczne wydarzenie może poszczycić się znakomitymi prelegentami, najlepszymi panelami branżowymi oraz szeregiem wydarzeń networkingowych.

Usłysz co do powiedzenia ma nowy szef CySEC

Nowo mianowany przewodniczący CySEC, dr Theocharides, wygłosi przemówienie inauguracyjne – jest to obowiązkowy punkt programu dla każdego profesjonalisty z branży. Tegoroczne wystąpienie Dr Theocharidesa jest kontynuacją tradycji iFX EXPO, ponieważ Pani Demetra Kalogerou, poprzednia Przewodnicząca, od lat otwierała event swoim wystąpieniem.

Przysmaki Expo

iFX EXPO International słynie z przysmaków i niespodzianek. Piwo z Airsoft w salonie Sea View Lounge, koktajle na bazie ginu z Ecommpay na tarasie i torby dla uczestników od Koalapays to tylko kilka z atrakcji, których można się spodziewać od sponsorów. Nie zabraknie również networkingu, z którego słynie iFX EXPO.

invest

Networking i impreza nocna

Po powrocie do wydarzeń na żywo nie chcesz przegapić okazji do nawiązania kontaktów oraz imprezy oferowanej przez iFX EXPO International.

Począwszy od imprezy powitalnej w dniu 4 października, sponsorowanej przez AloGateway, uczestnicy będą mogli się zrelaksować, spotkać z przyjaciółmi i współpracownikami oraz wypić drinka z widokiem na Parklane. Dla niektórych będzie to pierwsze wydarzenie fintechowe na żywo od dwóch lat.

A to jeszcze nie wszystko. 5 października uczestnicy iFX EXPO udadzą się do letniego klubu Breeze na drinki, tańce, nawiązywanie kontaktów i świetną muzykę. Impreza Night Party, sponsorowana przez Nextmarkets, odbędzie się w klubie na wybrzeżu Limassol. Spodziewaj się chłodnej oceanicznej bryzy, wspaniałej gościnności i mnóstwa zabawy.

Equiti będzie sponsorem sali dla prelegentów, w której wystąpią najwybitniejsi mówcy z sektora fintech i finansów, a Nuvei Payment Technology Partner będzie gospodarzem dla kadry kierowniczej. Uczestnicy powinni również zwrócić uwagę na konkursy organizowane przez wystawców, którzy zaplanowali kilka ekscytujących wydarzeń.

Luksusowe miejsce

Parklane Resort słynie z elegancji i wspaniałych udogodnień. Znajduje się tu wszystko, czego potrzeba do biznesu i wypoczynku, od tarasów z widokiem na morze po relaks przy basenie.

Zdobądź wejściówki na iFX EXPO International już teraz, rejestrując się tutaj.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here