Naga MarketsiFX EXPO Asia, które zostanie zorganizowane 23-25 stycznia 2018 roku w Hong Kongu, jest 5. edycją popularnej konferencji, której główny cykl odbywa się w cypryjskim Limassol. Portal Comparic.pl dołącza do grona partnerów medialnych tego ekskluzywnego wydarzenia w branży B2B.


Ponad 30 tysięcy uczestników w przeciągu 5 lat

Wydarzenie przygotowane przez CONVERSION PROS oraz Finance Magnates skupia się na detalicznej branży Forex, opcji binarnych oraz kryptowalut, łącząc ze sobą wiodących dostawców technologii, płynności, brokerów, banki, partnerów oraz przedsiębiorstwa white label.

„Z ogromną przyjemnością ogłaszam rozpoczęcie zapisów do kolejnej edycji iFX EXPO Asia. Od 2012 roku zgromadziliśmy ponad 30 tysięcy uczestników i ponad 1000 wystawców. Przed nami dwunasta konferencja, która organizujemy i liczymy na stabilny wzrost dzięki dodatkowej powierzchni wystawowej oraz lukratywnym umowom sponsorskim. W tym roku specjalną uwagę poświęcimy zagadnieniom rynku kryptowalut oraz pożyczek P2P” – komentował Gal Ron, prezes Conversion Pros.

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ!

Hong Kong – azjatycka potęga finansowa

Hong Kong od dawna jest azjatycką potęgą finansową i głównym ośrodkiem działania dużych firm z branży finance. Azja to najbardziej zaludniony kontynent, który pełni rolę jednej z głównych aren rynku FX oraz kontraktów różnic kursowych (CFD). Przy bardzo zatłoczonym i silnie konkurencyjnym rynku europejskim, domy brokerskie z całego świata patrzą na Azję jako świetną alternatywę do wzrostu i chętnie odkrywają nowe możliwości w tym regionie.

Jedną z najważniejszych atrakcji iFX EXPO będą dedykowane panele oraz warsztaty obejmujące szeroki zakres tematów. Przedsiębiorstwa, które działają już prężnie w branży, jak i podmioty zainteresowane otwarciem własnego biznesu FX/CFD/BO otrzymają dostęp do najświeższych nowinek technologicznych, know-how eksportów, informacji o wymogach prawnych, zarządzaniu ryzykiem oraz ekspertyz rynkowych.

Organizatorzy pragną poinformować, że cały czas istnieje możliwość podpisania umów sponsorskich lub wystawienniczych. Więcej informacji na ten temat pod adresem https://ifexpo.com lub bezpośrednio drogą mailową sales@ifexpo.com.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here