Naga MarketsIFS Connect Cloud Day 2021: Technologia wspierająca rozwój gospodarki 27 XWarszawa, 06.10.2021 (ISBnews/ ISBtech) – Przyszłość rozwiązań chmurowych w kontekście biznesowym, najnowsze trendy w automatyzacji procesów oraz wartości, które budują przewagę konkurencyjną to tylko wybrane tematy, które zostaną poruszone podczas pierwszej edycji IFS Connect 2021 w dniu 27 października. ISBtech jest partnerem medialnym wydarzenia.

„Wydarzenie organizowane jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm. Rejestracja na konferencję została już uruchomiona. Organizatorem konferencji jest firma IFS, która opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla 10 tys. przedsiębiorstw z całego świata. Za sprawą intensywnego rozwoju w Polsce z usług firmy korzysta ponad 70 tys. użytkowników reprezentujących m.in. branże produkcyjną, energetyczną i użyteczności publicznej oraz budowlano-konstrukcyjną” – czytamy w komunikacie.Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne traktujące o nadchodzących wyzwaniach związanych z transformacją chmurową, sile technologicznej rozwiązań chmurowych oraz case study, które pokazuję jakościowe zmiany funkcjonowania przedsiębiorstw z perspektywy klientów. Podczas IFS Cloud Day będziemy mieli szansę dowiedzieć się jakie zdanie na temat wyzwań współczesnej gospodarki opartej o technologie mają Andrzej Kabat – Kabat Tyre, Piotr Wójcik – Meble Wójcik, Marzanna Stańczuk – Carpol, Grzegorz Mikucki – Ceramika Paradyż, Hanna Zagórska – Airpol oraz Tomasz Czub – Bolix i Marek Głazowski – IFS.

„Najnowsze trendy wskazują, że klienci oczekują nowszych, innowacyjnych produktów, które zapewnią im przewagę rynkową. Sytuacja na rynkach wywołana pandemią, obejmująca przede wszystkim restrykcje, czy też zmiany w łańcuchu dostaw, spowodowała wzrost oczekiwań względem szybkiej reakcji na zmiany zmienność. Analitycy Gartnera wykazali, że klienci są bardziej chętni do inwestycji w zaawansowane systemy innowacji niż tylko takie do zbierania danych. Właśnie wokół tematów społeczno-gospodarczych w ujęciu transformacji cyfrowej eksperci i goście IFS Connect będą dyskutować w ramach paneli oraz prezentować najciekawsze zagadnienia w formie wystąpień” – powiedział prezes IFS w Polsce i regionie CEE Marek Głazowski, cytowany w komunikacie.

(ISBnews/ ISBtech)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here