Naga MarketsSpółka IFIRMA jest właścicielem serwisu ifirma.pl, świadcząca także usługi w zakresie tworzenia oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT.

Wykres dzienny pokazuje, że problemy z utrzymaniem bardzo mocnego trendu wzrostowego zaczęły się w połowie listopada ubiegłego roku. Tak samo jak wcześniej mieliśmy czytelny układ coraz wyżej pojawiających się ekstremów, tak teram mamy układ odwrotny, kolejne wierzchołki pojawiają się coraz niżej. Najprostszą odpowiedzią na pytanie, kiedy zakończy się korekta, jest – wtedy, gdy układ dołków ponownie będzie charakterystyczny dla trendu wzrostowego. Obecnie poziom ostatniego wierzchołka tendencji spadkowej to 3,90 zł. Wyjście ponad ten poziom zmienia obraz techniczny. W ostatnich dniach mamy jednak spadki przy podwyższonym wolumenie. Kurs właśnie przełamał poziom poprzedniego dołka przy 3,50 zł. Potwierdza to trend spadkowy. Jeżeli nie nastąpi nagłe odwrócenie, kurs powinien kierować się w stronę wsparcia przy 3 – 3,05 zł. Wydaje się także, że warto czekać na zakończenie korekty, gdyż spółka odnotowuje dość stabilne wyniki, rosnące przychody oraz zyski. W dłuższym terminie jest to z pewnością ciekawa spółka.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here