Naga MarketsWiatrak prądotwórczyW poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat energii odnawialnej. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.


Energia odnawialna zmniejszy popyt na ropę?

Według Międzynarodowej Agencji Energii (IEA) globalna zdolność energii odnawialnej wzrośnie o 50% za pięć lat, napędzana przez instalacje fotowoltaiczne (PV) w domach, budynkach i przemyśle.

Całkiem ciekawa perspektywa, która może znacznie zmniejszyć światowy popyt na ropę naftową – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZłotówka czeka na realizację zysków, twierdzi Przygórzewski z Walutomat.pl
Następny artykułKanada: Spada sprzedaż detaliczna. Jak reaguje CAD?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here