Naga MarketsWpłatomat Idea BankAkcjonariusze Idea Banku byli na pewno zachwyceni początkiem sesji na GPW. Notowania banku otworzyły się luką wzrostową i w pewnym momencie, cena zbliżyła się do bariery 10 zł za akcję. Kolejne godziny przynoszą jednak rozczarowanie, na godzinę 14:40 za jedną akcję trzeba płacić 6,30 zł.


Należy jednak przypomnieć, że pomimo wysokiego otwarcia i silnej realizacji zysków, Idea Bank znajduje się i tak ponad 300% powyżej ostatnich minimów. Przypomnijmy, że po aferze z KNF, kurs spadł na jednej sesji ponad 18%, a następnie kontynuował spadki, osiągając w listopadzie 2018 roku minimum poziomie 1,60 zł za akcję. Aktualnie widać więc wyraźne odbicie i zainteresowanie kupujących. Niewykluczone, że w tym tygodniu korekta wzrostowa będzie kontynuowana.

Zobacz także: Idea Bank zyskuje w tydzień niemal 80%. Co stoi za ożywieniem akcji?

Sytuacja techniczna na wykresie spółki Idea Bank

Z perspektywy metodologii Overbalance mieliśmy do czynienia z wybicie ostatniej największej korekty spadkowej. Cena jednak szybko wróciła poniżej górnego ograniczenia, niemniej do końca sesji jeszcze trochę czasu. Zgodnie z metodologią zamknięcie się powyżej poziomu 6,90 zł, może dać sygnał na dalsze wzrosty. Z drugiej strony zamknięcie się na obecnym poziomie, bądź niżej, będzie sygnałem do powrotu do trendu spadkowego.

Wykres Idea Banktokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here