Naga Markets webinar


Wpłatomat Idea BankAkcjonariusze Idea Banku byli na pewno zachwyceni początkiem sesji na GPW. Notowania banku otworzyły się luką wzrostową i w pewnym momencie, cena zbliżyła się do bariery 10 zł za akcję. Kolejne godziny przynoszą jednak rozczarowanie, na godzinę 14:40 za jedną akcję trzeba płacić 6,30 zł.


Należy jednak przypomnieć, że pomimo wysokiego otwarcia i silnej realizacji zysków, Idea Bank znajduje się i tak ponad 300% powyżej ostatnich minimów. Przypomnijmy, że po aferze z KNF, kurs spadł na jednej sesji ponad 18%, a następnie kontynuował spadki, osiągając w listopadzie 2018 roku minimum poziomie 1,60 zł za akcję. Aktualnie widać więc wyraźne odbicie i zainteresowanie kupujących. Niewykluczone, że w tym tygodniu korekta wzrostowa będzie kontynuowana.

Zobacz także: Idea Bank zyskuje w tydzień niemal 80%. Co stoi za ożywieniem akcji?

Sytuacja techniczna na wykresie spółki Idea Bank

Z perspektywy metodologii Overbalance mieliśmy do czynienia z wybicie ostatniej największej korekty spadkowej. Cena jednak szybko wróciła poniżej górnego ograniczenia, niemniej do końca sesji jeszcze trochę czasu. Zgodnie z metodologią zamknięcie się powyżej poziomu 6,90 zł, może dać sygnał na dalsze wzrosty. Z drugiej strony zamknięcie się na obecnym poziomie, bądź niżej, będzie sygnałem do powrotu do trendu spadkowego.

Wykres Idea BankCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here