TMS


Po ponad trzech miesiącach spadków, na rynku kryptowalut znów zagościły bycze nastroje. Jednym z projektów, które znacząco zyskują na wartości jest ICON, którego kurs w ciągu niespełna trzech tygodni wzrósł o ponad 144%. Za jeden z czynników tej aprecjacji upatruje się wciąż niepotwierdzone plotki jakoby token miał wkrótce zostać notowany na giełdzie Bittrex.


ICON zdaniem twórców ma za zadanie zredefiniować znaczenie społeczności poprzez wprowadzenie ich w erę decentralizacji. Projekt skupia się wokół budowy zdecentralizowanej sieci, która połączy odseparowane dotychczas od siebie łańcuchy bloków w jedną całość.

Token ICX znajdzie również zastosowanie w zdecentralizowanej giełdzie ICON. Dzięki niej społeczności poszczególnych blockchainów podłączonych do sieci będą w stanie w prosty i zdecentralizowany sposób wymieniać swoje tokeny. Kurs wymiany jest ustalany za pomocą protokołu Bancor. Co więcej, do dystrybucji tokenów używa się sztucznej inteligencji. Algorytm DAVinCI sprawiedliwie wynagradza węzły sieci w zależności od ilości pracy przez nie wykonanej.

 

W tej chwili główna działalność wokół ICX odbywa się w Binance. Póki co nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że ​​ICX wchodzi na Bittrex, ale jak widać, plotki w tym przypadku okazują się wystarczającym argumentem do wzrostu wyceny.

Niedawno ICON ogłosił także pierwsze ICO na swojej platformie: projekt o nazwie Blue Whale, próbujący stworzyć rynek oparty na kryptografii dla freelancerów i gospodarki opartej na gigabajtach. Wraz z uruchomieniem głównej sieci, ICON łączy się z takimi projektami jak NEO, QTUM, Stellar, TRON i inne, które budują całe ekosystemy z rozproszonymi aplikacjami, zdolnymi do hostingu ICO i projektów. ICON jest również znany jako “Koreański Ethereum” i szczyci się tym, że jest jedną z największych sieci.

ICON – opis kryptowalutyNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBitBay rozważa emigrację: “Zaszufladkowano nas razem z przestępcami”
Następny artykułKomentarz giełdowy – Wyniki, wyniki, wyniki
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here