Naga MarketsPo ponad trzech miesiącach spadków, na rynku kryptowalut znów zagościły bycze nastroje. Jednym z projektów, które znacząco zyskują na wartości jest ICON, którego kurs w ciągu niespełna trzech tygodni wzrósł o ponad 144%. Za jeden z czynników tej aprecjacji upatruje się wciąż niepotwierdzone plotki jakoby token miał wkrótce zostać notowany na giełdzie Bittrex.


ICON zdaniem twórców ma za zadanie zredefiniować znaczenie społeczności poprzez wprowadzenie ich w erę decentralizacji. Projekt skupia się wokół budowy zdecentralizowanej sieci, która połączy odseparowane dotychczas od siebie łańcuchy bloków w jedną całość.

Token ICX znajdzie również zastosowanie w zdecentralizowanej giełdzie ICON. Dzięki niej społeczności poszczególnych blockchainów podłączonych do sieci będą w stanie w prosty i zdecentralizowany sposób wymieniać swoje tokeny. Kurs wymiany jest ustalany za pomocą protokołu Bancor. Co więcej, do dystrybucji tokenów używa się sztucznej inteligencji. Algorytm DAVinCI sprawiedliwie wynagradza węzły sieci w zależności od ilości pracy przez nie wykonanej.

 

W tej chwili główna działalność wokół ICX odbywa się w Binance. Póki co nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że ​​ICX wchodzi na Bittrex, ale jak widać, plotki w tym przypadku okazują się wystarczającym argumentem do wzrostu wyceny.

Niedawno ICON ogłosił także pierwsze ICO na swojej platformie: projekt o nazwie Blue Whale, próbujący stworzyć rynek oparty na kryptografii dla freelancerów i gospodarki opartej na gigabajtach. Wraz z uruchomieniem głównej sieci, ICON łączy się z takimi projektami jak NEO, QTUM, Stellar, TRON i inne, które budują całe ekosystemy z rozproszonymi aplikacjami, zdolnymi do hostingu ICO i projektów. ICON jest również znany jako “Koreański Ethereum” i szczyci się tym, że jest jedną z największych sieci.

ICON – opis kryptowalutyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitBay rozważa emigrację: “Zaszufladkowano nas razem z przestępcami”
Następny artykułKomentarz giełdowy – Wyniki, wyniki, wyniki
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here