Naga Markets
Jedno z najciekawszych ICO ostatnich miesięcy – AligatoCoin zostaje przedłużone o kolejne, kilkadziesiąt dni. Powodem decyzji jest niewielka ilość zebranych środków, przez co prace nad projektem musiałyby być znacznie okrojone. Byłoby to niesprawiedliwe wobec nas samych, ale przede wszystkim społeczności, która już w nas uwierzyła – tłumaczą współzałożyciele projektu AligatoCoin, Bartosz Juraszek oraz Adrian Dymarczyk. 


W trakcie podzielonego na kilka etapów initial coin offering AligatoCoin sprzedano niemal 4 miliony tokenów. Wartość ta jest co prawda zauważalnie wyższa od softcap’u projektu (minimalnej sumy zebranych środków która pozwala na ogłoszenie sukcesu zbiórki) jednak wciąż daleka od poziomu docelowego sprzedaży, który wynosi 35 mln tokenów.

Whitepaper AligatoCoin, który ma być walutą całego projektu Aligato 2.0 rozpoczyna się słowami – Rynek e-handlu w Polsce i na świecie rozwija się w zawrotnym tempie. Bardzo szybko chłonie nowe technologie, mające ułatwić życie wszystkim korzystającym z platform e-commerce. Jednak te kilka firm, które wiodą prym na rynku światowym, wprowadzają wymagane usprawnienia zbyt wolno, lub wcale. W Aligato uważamy, że można to zrobić lepiej. Czego można spodziewać się po konkurencie najpopularniejszej w Polsce platformy aukcyjnej, Allegro?

Mowa tu przede wszystkim o całościowym systemie płatności opartym o blockchain, dalszej ekspansji już działającego Aligato, przygotowaniu podwalin pod system sztucznej inteligencji, która ma usprawnić proces zakupów czy… budowie autonomicznych dronów dostarczających paczki z zakupionymi na Aligato przedmiotami. Podobne rozwiązania wprowadzają światowi giganci e-commerce – Alibaba czy Amazon. Wprowadzenie w życie wszystkich zapowiedzi Aligato spowoduje, że Polska zyska pozycję lidera rozwoju tej branży.

Zespołowi Aligato doradza między innymi znany i ceniony przez kryptowalutową społeczność Mike Satoshi z którym miałem okazję rozmawiać w trakcie Cryptocurrency World Expo oraz przeprowadzić krótki wywiad. Wśród doradców projektu znajdziemy również, współpracującego niegdyś z Allegro Macieja Dutko czy mającego doświadczenie w branży venture capital oraz private equity Pawła Sobotkowskiego. Za stronę deweloperską Aligato 2.0 odpowiada między innymi Rafał Kiełbus.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDywidenda = zysk? Sezon wyników w pełni
Następny artykułGBPUSD – kierunek wsparcie kanału wzrostowego – 03/09/18
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here