Naga MarketsOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Broker ICM Capital ogłosił dzisiaj, że poszerza swój program zabezpieczenia środków klienckich do 1 miliona funtów (około 1,2 miliona dolarów). Nowa poduszka bezpieczeństwa dostępna jest dla wszystkich traderów posiadających aktywne rachunki i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Te artykuły również Cię zainteresują

Współpraca z Lloyd’s of London

Jak podaje portal Finance Magnates, brytyjski broker jest jednym z nielicznych podmiotów na detalicznym rynku FX/CFD, który oferuje swoim klientom tak wysokie zabezpieczenie środków handlowych – wszystko za sprawą współpracy z jedną z najbardziej poważanych organizacji ubezpieczeniowych, Lloyd’s of London.

e4c2acdc-14d3-4931-88f0-85f740fef94f_image_pngW porównaniu ze standardowym zabezpieczeniem wynikającym z licencji brytyjskiego regulatora FCA, które wynosi w tym momencie 50 tysięcy funtów, z całą pewnością jest to astronomiczna różnica. Dyrektor ICM Capital, Shoaib Abedi, w następujący sposób komentował najnowsze zmiany ofertowe:

„Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc wejść w 2017 roku z wiadomością, która przekracza najśmielsze oczekiwania rynków w zakresie ochrony klientów. Traderzy współpracujący z ICM Capital mogą obecnie korzystać z ochrony swoich funduszy do 1 miliona funtów. Jako międzynarodowa organizacji, zadowolenie i bezpieczeństwo klientów jest dla nas niezwykle ważne. Cały czas staramy się usprawniać zasoby oferowane inwestorom, gwarantując zabezpieczenie i wsparcie we wszystkich naszych globalnych biurach”.

Lloyd’s of London jest doskonale znaną światową marką rynku ubezpieczeń współpracującą z organizacjami i klientami indywidualnymi. Korzysta ze wsparcia globalnego kapitału i posiada bardzo dobre ratingi finansowe. W odróżnieniu od większości swoich konkurentów nie jest typową spółką ubezpieczeniową, a podmiotem korporacyjnym regulowanym przez ustawę z 1871 roku i kolejne akty parlamentarne. Dzięki temu ma możliwość dywersyfikacji ryzyka i oferowania korzystnych warunków handlowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here