Naga Markets10 czerwca 2013 10:50
Przedstawiam kilka sygnałów do otwarcia pozycji zgodnie z systemem Ichimoku.
EUR/NOK
Po danych z Norwegii para zanurkowała do chmury i tam się zatrzymała. Trend jest wzrostowy dlatego można rozważyć ten sygnał.

 

 

EUR/PLN
Po piątkowej interwencji NBP cena wyszła z chmury, trend jest wyraźnie wzrostowy, a dodatkowo spadki powstrzymało silne wsparcie.

 

 

GBP/JPY
Funt/Jen dochodzi do spadkowej chmury, jeśli nastąpiłoby wyraźne odrzucenie i sygnał sprzedaży można rozważyć pozycję krótką.

 

 

GBP/PLN
Podobna sytuacja jak przy EUR/PLN z tą różnicą, że chmura wyraźnie zatrzymywała spadki nawet podczas interwencji NBP.

 

 

USD/CAD
Wyraźna zmiana trendu na Dolarze sprowadziła cenę poniżej chmury. Kumo zmieniło się na spadkowe, wsparcie znajduje się około 100pipsów niżej, gdzie może być cel pozycji krótkiej.

 

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułIchimoku – nowa pozycja long: EUR/USD
Następny artykułWypowiedzi członków rady ECB
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here