Naga MarketsDzisiaj niestety nie mogę pokazać żadnych sygnałów, które mogą wystąpić ponieważ ruch na rynku już był. Pokażę sygnały, które poprzedziły ruchy:

EUR/USD H4:

Bardzo wyraźny sygnał kupna przed wzrostami. Można było śmiało otwierać pozycje długie ze stop lossem poniżej minimum z sesji azjatyckiej. Zysk mimo imponującej świeczki 4-godzinnej wynosi 2x więcej niż ryzyko.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji:  EURUSD, NZDUSD, USDCHF


EUR/USD D1:

Na interwale dziennym widać odrzucenie chmury i również sygnał kupna. To może zwiastować dłuższe wzrosty na EUR/USD i pokonanie 1.3830.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji:  EURUSD, NZDUSD, USDCHF


NZD/USD:

Tutaj chciałbym cofnąć się lekko i pokazać, że sygnał kupna, który obowiązuje został poprzedzony SL. We wtorek nastąpiło wyjście z chmury (nie wybicie dlatego, że było ono bokiem). Nie jest to wyraźny sygnał kupna – do tego potrzeba dynamiki ruchu w daną stronę. Jednak kolejna świeca z długim dolnym knotem i następna wzrostowa była już prawidłowym sygnałem kupna, który jednak zakończył się stop lossem. Dopiero sygnał z końca środowej sesji w USA przyniósłby duże zyski i około 100 pipsów na plus przy 30 pipsowym SL.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji:  EURUSD, NZDUSD, USDCHF


USD/CHF:

Za umocnieniem Euro poszła oczywiście aprecjacja Franka szwajcarskiego. Para z Dolarem dała sygnał sprzedaży wczoraj na sesji w USA. Był to silny sygnał ponieważ wybicie nastąpiło z chmury spadkowej. Setup można było rozegrać tak jak na wykresie:


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji:  EURUSD, NZDUSD, USDCHFConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here