Naga MarketsZaczynamy przegląd najciekawszych par techniką Ichimoku. Niestety wczoraj nie dałem rady opublikować przeglądu – jest wiele nowych projektów dotyczących Comparic – wkrótce będą wprowadzane. Powinny się spodobać. Zaczynamy:

EUR/JPY:

Po odbiciu od oporu Euro do Jena spada. Dopiero dzisiaj chmura Ichimoku zatrzymała ten gwałtowny ruch i widać wyraźne odbicie. Zamknięcie świecy ponad linią Kijun będzie potwierdzeniem reaktywacji trendu wzrostowego. Martwić może niekorzystny stosunek zysku do ryzyka (poniżej 2:1)


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji:  EURJPY, NZDJPY, USDCAD


NZD/JPY:

Również na tej parze widać odreagowanie, ale tutaj warto szukać jedynie sygnałów sprzedaży. Jeśli cena wybije ponownie dołem pozycja krótka jak najbardziej ma sens, ze stop lossem powyżej dzisiejszego maksimum. Na D1 cena jest w chmurze i dotrzeć powinna do jej dolnego ograniczenia, co daje zasięg około 300pipsów.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji:  EURJPY, NZDJPY, USDCAD


USD/CAD:

Możliwy jest sygnał kupna na USD/CAD. Cena wybija z chmury. Jeśli tam się zamknie będzie to oznaka potwierdzenia trendu i można otwierać pozycje długi. Długoterminowy trend jest wzrostowy co dodatkowo wzmacnia potencjalne longi.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji:  EURJPY, NZDJPY, USDCADConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza: USDPLN wkracza w strefę popytu.
Następny artykułSezon na dywidendę – Macrologic (MCLogic)
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here