Naga MarketsZaczynamy z lekkim opóźnieniem przegląd rynku na przełomie sesji. Jest piątek i pewnie większość z nas już nie będzie podejmować wiążących decyzji tradingowych zostawiając pozycje na weekend:

EUR/AUD:

Para dała sygnał sprzedaży, jednak odbicie od Kijun, które działa jako wsparcie każe się zastanowić dwa razy przed otwarciem pozycji. Najlepiej zaczekać na przyszły tydzień, ponowne wybicie z chmury i zamknięcie poniżej Kijun. Będzie to znacznie lepszym sygnałem.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: EURAUD, GBPCHF, NZDJPY


GBP/CHF:

Para dwukrotnie dała wczoraj sygnał kupna. Pierwszy z nich zakończył się stop lossem, natomiast drugi daje zarobić. Kluczowe będzie zachowanie ceny na oporze. Przebicie go daje potencjał na kolejne około 150 pipsów wzrostu.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: EURAUD, GBPCHF, NZDJPY


NZD/JPY:

Na tej parze również cały czas obowiązuje sygnał kupna. Pierwszy był 10 lutego i nadal obowiązuje – nie było sygnału wyjścia z pozycji. Cena cały czas nie może wybić się ponad chmurę na wykresie dziennym co powinno spowodować zdecydowany ruch wzrostowy.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: EURAUD, GBPCHF, NZDJPY

Więcej o Ichimoku dowiedzieć się można z mojego webinary: https://www.youtube.com/watch?v=QOLgKH15LGwConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKonsylium inwestycyjne 18.01.2014 – podsumowanie.
Następny artykułPromocja Walentynkowa od OptionFair
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here