Naga MarketsDzisiaj tylko dwie pary, za to w na H4 i D1. Na rynku nie widać innych sygnałów, a nie powinno się szukać czegoś na siłę. Zaczynamy:

AUD/NZD H4:

Cena wybiła z chmury już w nocy dając sygnał kupna, jednak stop loss był dość duży i Chinkou Span był pod ceną co nie pozwala otworzyć pozycji. Obecnie znowu nastąpiło wybicie – potwierdzając siłę byków na parze. Do tego stop loss ustawić można poniżej dzisiejszego minimum. Przydałoby się jeszcze przebicie 1.0870.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDNZD, AUDUSD


AUDNZD D1:

Martwić może sytuacja na wykresie dziennym. Cena jest pod chmurą i istnieje duże ryzyko odbicia od niej. Dlatego też warto się wstrzymać z otwieraniem longów na Dolarze australijskim do Dolara nowozelandzkiego.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDNZD, AUDUSD


AUDUSD H4:

Ostatnie wzrosty na Aussie spowodowały zmianę koloru chmury i wszystko jest doskonale ułożone pod dalsze wzrosty. Jedyna wątpliwość to Chinkou Span, które na razie nie przebiło się nad cenę. Rynek zszedł dzisiaj do wsparcia, które stanowi linia Kijun. To już może pozwalać na otwieranie longów pod warunkiem, że sytuacja na Chinkou Span się zmieni. Jeszcze silniejszy sygnał może wystąpić za 3-5 świec. Kijun pokryje się wtedy z górnym ograniczeniem Kumo tworząc niezwykle silne wsparcie.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDNZD, AUDUSD

AUD/USD D1:

Na wykresie dziennym chmura jest w Kumo co daje nam neutralną sytuację, jednak zgodnie z zasadą Ichimoku, że przebicie jednej linii powoduje z dużym prawdopodobieństwem dotarcie do kolejnej linii Ichimoku cena powinna dojść do górnego ograniczenia chmury (Senkou Span B). To dodatkowo wzmacnia potencjalny sygnał kupna.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDNZD, AUDUSD

Więcej o Ichimoku dowiedzieć się można z mojego webinary: https://www.youtube.com/watch?v=QOLgKH15LGwConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here