Naga MarketsAUD/JPY:

Para porusza się w trendzie bocznym, dając sygnały kupna z Ichimoku jednak nie rozwijając trendu. Obecnie cena znowu zbliża się do chmury i może być to kolejny sygnał kupna. Ewentualna pozycja długa charakteryzować się będzie niewielkim stop lossem co pozwoli uzyskać korzystny stosunek zysku do ryzyka. Za pozycją przemawia również wykres dzienny.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDJPY, GBPCHF, GBPUSD


AUD/JPY D1:

Wczorajsza świeca odbiła idealnie od Senkou Span B, czyli dolnego ograniczenia wzrostowej chmury. Było to też techniczne wsparcie, a świeca jest wyraźnie popytowa co pokazuje wyraźne chęci do wzrostu na Dolarze australijskim do Jena.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDJPY, GBPCHF, GBPUSD


GBP/CHF:

Para znajduje się pod spadkową chmurą i odbija od niej już po raz drugi. Jeśli wystąpiłoby fałszywe wybicie w górę o powrót pod chmurę warto rozważyć krótkie pozycje.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDJPY, GBPCHF, GBPUSD


GBP/USD:

Cena doszła dzisiaj do wsparcia odbijając od niego. Sytuacja na Ichimoku nie jest jasna dlatego, że Chinkou Span znajduje się pod ceną. Już w poniedziałek jednak może nastąpić wybicie z chmury przy jednoczesnym prawidłowym ułożeniu tej linii co pozwoli otwierać pozycje długie.


Ichimoku przegląd rynku na przełomie sesji: AUDJPY, GBPCHF, GBPUSDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here