Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Na wykresie czterogodzinnym widzimy, że od początku stycznia AUDUSD zaczął się umacniać. Groźba zejścia poniżej 0,70 oddaliła się, przynajmniej na razie. Byki dały radę bez większych problemów przebić się przez opór z wykresu dziennego na 0,7160, doszło już do retestu tych okolic od dołu.

Obecnie cena ślizga się po linii Kijun. Jeśli świeca czterogodzinna zakończy się wzrostami, to będzie można zastanowić się nad wejściem w długą pozycję z celem na 0,7340. Przy konserwatywnym ustawieniu Stop Lossa da się bez problemu osiągnąć stosunek zysku do ryzyka w wysokości 3:1.

Osoby lubiące ryzyko mogą postawić SL tuż pod ostatnim dołkiem, w ten sposób jeszcze bardziej poprawią RR. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne spready na wielu parach walutowych.

wykres AUDUSD H4 16.04.2019
AUDUSD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here