Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Sentyment spadkowy na AUDNZD trwa już prawie rok. Fala spadków jest co jakiś czas przerywana korektami wzrostowymi i chwilowymi konsolidacjami. Pod koniec zeszłego tygodnia doszło do przełamania wsparcia z wykresu dziennego na 1,0370. Po drodze nie pojawiła się żadna okazja do dołączenia do tego ruchu, aż do dziś.

Wczorajsza korekta wzrostowa doprowadziła cenę w okolice linii Kijun, która świetnie sprawdziła się jako opór. Odbicie spadkowe od niej jest sygnałem do wejścia w shorta. Stop Lossa można ustawić nad szczytem korekty, a Take Profit na wsparciu na 1,0240. Daje to około 90 pipsów zysku przy SL poniżej 30 pipsów. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne spready na wszystkich parach walutowych.

wykres AUDNZD H4 14.03.2019
AUDNZD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here