Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Kurs dolara w stosunku do franka szwajcarskiego słabnie od dwóch tygodni. Po drodze zostało przełamane wsparcie z wykresu dziennego na 1,0040 oraz parytet na tej parze. Pod koniec zeszłego tygodnia miała miejsce korekta wzrostowa, która jednak zatrzymała się na linii Kijun, a odbicie od niej sygnalizuje dalsze spadki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wprawdzie świeca sygnalna pojawiła się już w piątek, to nadal nie doszło do silniejszego odbicia spadkowego, można ciągle dołączyć do spadków. Być może warto poczekać na ewentualny kolejny test linii Kijun. Jeśli niedźwiedzie odzyskają siły, to USDCHF może zanurkować nawet w okolice dziennego wsparcia na 0,9800. Do zgarnięcia jest około 140 pipsów. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma 750 instrumentów handlowych.

wykres USDCHF H4 25.03.2019
USDCHF H4Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here