Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

W zeszłym tygodniu na EURAUD doszło do przebicia poniżej istotnego wsparcia na 1,5840. Obecnie poziom ten jest testowany jako nowy opór. Nieco wyżej znajduje się linia Kijun, która dodatkowo może powstrzymywać wzrosty. Odbicie spadkowe w tych okolicach (jedno właśnie miało miejsce) będzie sygnałem do wejścia w krótką pozycję.

Przy otwieraniu shorta Take Profit warto ustawić nad kolejnym wsparciem z wykresu dziennego na 1,5640. Trzeba uważać, żeby osiągnąć odpowiednio wysoki stosunek zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres EURAUD H4 4.02.2019
EURAUD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here