Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Od połowy lutego na EURGBP mamy do czynienia z trendem spadkowym. Podaż bez większych problemów przebiła się przez dwa kolejne wsparcia z wykresu dziennego i dotarła w okolice z pierwszej połowy 2017 roku. Warto zwrócić uwagę na linię Kijun, która świetnie sprawuje się ostatnio jako opór.

Pod koniec zeszłego tygodnia mieliśmy do czynienia z korektą wzrostową, która dotarła nieco poniżej przebitego wsparcia na 0,8630. Zanim jednak przetestowała ten poziom jako nowy opór, została powstrzymana przez Kijun. W piątek doszło do odbicia od tej linii, a dzisiaj na otwarciu nowego tygodnia się ono potwierdziło.

Wygląda na to, że kurs euro nadal będzie tracił w stosunku do funta. To dobre miejsce na otwarcie shorta z celem na kolejne wsparcie z wykresu dziennego na 0,8370. Do zarobienia jest około 200 pipsów. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który ma w swojej ofercie ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres EURGBP H4 04.03.2019
EURGBP H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here