Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Od połowy lutego na EURGBP mamy do czynienia z trendem spadkowym. Podaż bez większych problemów przebiła się przez dwa kolejne wsparcia z wykresu dziennego i dotarła w okolice z pierwszej połowy 2017 roku. Warto zwrócić uwagę na linię Kijun, która świetnie sprawuje się ostatnio jako opór.

Pod koniec zeszłego tygodnia mieliśmy do czynienia z korektą wzrostową, która dotarła nieco poniżej przebitego wsparcia na 0,8630. Zanim jednak przetestowała ten poziom jako nowy opór, została powstrzymana przez Kijun. W piątek doszło do odbicia od tej linii, a dzisiaj na otwarciu nowego tygodnia się ono potwierdziło.

Wygląda na to, że kurs euro nadal będzie tracił w stosunku do funta. To dobre miejsce na otwarcie shorta z celem na kolejne wsparcie z wykresu dziennego na 0,8370. Do zarobienia jest około 200 pipsów. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który ma w swojej ofercie ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres EURGBP H4 04.03.2019
EURGBP H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here