Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Od połowy lutego kurs funta rośnie w stosunku do dolara kanadyjskiego. W zeszłym tygodniu doszło do przebicia oporu z wykresu dziennego na 1,7450. Jak dobrze widać na wykresie, od kiedy na GBPCAD mamy do czynienia ze wzrostami, linia Kijun jest szanowana jako wsparcie. Podobna sytuacja miała miejsce wczoraj, pojawił się sygnał kupna. Jeszcze nie jest za późno, aby go wykorzystać.

Wczoraj w godzinach popołudniowych na wykresie H4 pojawiła się dynamiczna świeca spadkowa, która zatrzymała się prawie idealnie na Kijun, następnie doszło do odbicia. Był to idealny moment do wejścia w pozycję, ale jeszcze nic straconego. Jeśli teraz otworzymy longa, nadal do zarobienia jest ponad 250 pipsów, bo kolejny dzienny opór znajduje się dopiero na 1,7820. Do zajęcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres GBPCAD H4 06.03.2019
GBPCAD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here