Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Wykres H4 CADCHF pokazuje, że cena od początku roku znajdowała się w tendencji wzrostowej. Sytuacja zmieniła się po fałszywym wybiciu oporu na 0,7600. Mamy obecnie do czynienia z pierwszą większą falą spadków. Możliwe, że to tylko korekta, wszystko zależy od dalszego rozwoju sytuacji.

Cena pokonała bez problemu linię Kijun i Senkou Span A. Teraz delikatnie przebiła dolną granicę chmury. Jeśli dojdzie tu do mocniejszego wybicia na południe (a najlepiej z retestem tego poziomu od dołu), to będzie to świetny moment na wejście w krótką pozycję z celem na kolejne wsparcie na 0,7340. Do zdobycia będzie około 170 pipsów. Do otwarcia shorta polecam brokera Naga Markets, regulowanego w UE przez CySEC.

wykres CADCHF H4 7.02.2019
CADCHF H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here