Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

We wtorek pisałem o możliwym sygnale na GBPJPY. Zanim była szansa wejście w tę pozycję, trzeba było zaczekać na jeszcze jedno podejście do dolnej granicy chmury. Ostatecznie do niego doszło, niestety miało to miejsce w środku nocy (według tajskiego czasu), przez co nie miałem okazji na wejście na czas w tę pozycję.

Strzałką zaznaczyłem świecę, po zakończeniu której można było wejść w shorta. Dobry timing pozwoliłby na otwarcie w okolicach 142,20 z celem na wsparcie z wykresu dziennego na 140,60. Dałoby to około 160 pipsów do zarobienia. Nie jest wykluczone, że pojawi się kolejny, podobny sygnał po większej korekcie do linii Kijun, ale jak na razie cena posłusznie porusza się na południe. Pozycje otwieram u brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres GBPJPY H4 20.12.2018
GBPJPY H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here