Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Dolar australijski tanieje w stosunku do kanadyjskiego od początku grudnia. Większość stycznia upłynęła pod znakiem konsolidacji, ale już od lutego nastąpił powrót spadków. Wczoraj na AUDCAD miała miejsce dynamiczna deprecjacja, ale od wieczora jesteśmy świadkami wzrostowego odbicia. Korekta dotarła w okolice linii Kijun i w tym regionie zaczęła wyhamowywać.

Jeżeli Kijun sprawdzi się jako opór, to przy odbiciu spadkowym będziemy mieli otwartą drogę do shortów. Celem dla podaży będą okolice wsparcia z wykresu dziennego na 0,9240. Daje to potencjał do zysku wynoszącego nawet 150 pipsów. Stop Lossa można ustawić nad szczytem korekty, bez problemu uda się osiągnąć wysoki stosunek zysku do ryzyka. Pozycję polecam otworzyć u brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres AUDCAD H4 22.02.2019
AUDCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here