Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

W środę pisałem o pojawieniu się sygnału kupna na GBPCAD. Na ten moment tamta pozycja przynosi zysk, który nieco został zniwelowany wczoraj po korekcie spadkowej. Chwilowy powrót niedźwiedzi pozwoli jednak spóźnialskim dołączyć do trendu wzrostowego. Kurs funta rośnie w stosunku do dolara kanadyjskiego już od połowy lutego.

Obecnie cena GBPCAD zeszła z powrotem w okolice Kijun, gdzie doszło do wzrostowego odbicia. Jeśli aktualna świeca czterogodzinna zakończy się wzrostem, to będzie świetna okazja do dołączenia do ruchu wzrostowego. Cel dla pozycji można ustawić w okolicy oporu z wykresu dziennego nieco ponad 1,78. Trzeba jedynie uważać na osiągnięcie odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka. Do otwarcia longa polecam brokera Naga Markets, który ma świetne spready na wszystkich parach walutowych.

wykres GBPCAD H4 08.03.2019
GBPCAD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here