Naga Markets
Ichimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Od początku lutego sentyment na EURUSD jest spadkowy. Jedyna korekta wzrostowa miała miejsce we wtorek i w środę, ale ostatecznie wzrosty powstrzymał opór z wykresu dziennego na 1,1350. Wczoraj kurs euro znów się umocnił, ale tym razem do zatrzymania doszło na linii Kijun. Spadkowe odbicie od niej można potraktować jako sygnał sprzedaży.

Shorta można otworzyć z celem na wsparcie na 1,1120, które w przeszłości wielokrotnie powstrzymywało ruchy na tej parze. Jeśli kurs euro spadnie w te okolice, to uda się zarobić około 150 pipsów. Należy przy tym uważać na ustawienie odpowiedniego Stop Lossa, żeby zabezpieczyć się przed stratami i osiągnąć odpowiednio wysoki stosunek zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje bardzo niskie spready na EURUSD.

wykres EURUSD H4 15.02.2019
EURUSD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here