Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Na wykresie czterogodzinnym widzimy, że EURJPY po krótkotrwałym przebiciu przez opór dzienny na 125,50 powrócił pod ten poziom. Zeszły tydzień upłynął pod znakiem spadków na tej parze. Doszło nawet do przebicia dołem wzrostowej chmury Kumo, co samo w sobie jest sygnałem do zajęcia pozycji krótkiej.

Obecnie kurs euro nieco wzrósł w stosunku do jena, ale dolna granica chmury blokuje dalszą aprecjację. Do tego do ceny zbliżyła się linia Kijun, która może stanowić dodatkowy opór. Jeśli w tych okolicach dojdzie do spadkowego odbicia, to będzie można wejść w shorta z celem na wsparcie na 122,90-123,00. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres EURJPY H4 12.02.2019
EURJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here