Naga Markets webinar


Ichimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Na wykresie czterogodzinnym EURCAD widzimy, że cena pary walutowej stopniowo spada już od ponad miesiąca. Po drodze wykres pokonał dwa istotne wsparcia z wykresu dziennego – na 1,5210 i 1,5000. Na początku nowego tygodnia kurs euro w stosunku do dolara kanadyjskiego nieco wzrasta i powoli zbliża się do linii Kijun.

Jeżeli w najbliższym czasie cena dojdzie do Kijun i w tym miejscu będzie miało spadkowe odbicie, będzie to świetny sygnał do dołączenia do podaży w drodze na południe. Trzeba jedynie uważać, żeby Chikou Span znajdował się pod wykresem, w przeciwnym wypadku nie można otwierać shorta. Najbliższe wsparcie z wykresu dziennego znajduje się ponad 200 pipsów niżej, na 1,4750. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres EURCAD H4 18.02.2019
EURCAD H4


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here