Naga Markets



Ichimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Na wykresie czterogodzinnym EURCAD widzimy, że cena pary walutowej stopniowo spada już od ponad miesiąca. Po drodze wykres pokonał dwa istotne wsparcia z wykresu dziennego – na 1,5210 i 1,5000. Na początku nowego tygodnia kurs euro w stosunku do dolara kanadyjskiego nieco wzrasta i powoli zbliża się do linii Kijun.

Jeżeli w najbliższym czasie cena dojdzie do Kijun i w tym miejscu będzie miało spadkowe odbicie, będzie to świetny sygnał do dołączenia do podaży w drodze na południe. Trzeba jedynie uważać, żeby Chikou Span znajdował się pod wykresem, w przeciwnym wypadku nie można otwierać shorta. Najbliższe wsparcie z wykresu dziennego znajduje się ponad 200 pipsów niżej, na 1,4750. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres EURCAD H4 18.02.2019
EURCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here