Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

EURJPY

Cena EURJPY spadła w drugiej połowie grudnia, obecnie mamy do czynienia z odbiciem wzrostowym, które zatrzymało się na linii Kijun. Jeśli obecnie świeca zamknie się poniżej niej, będzie to świetna okazja do wejścia w shorta. Obawiam się jedynie, że może zabraknąć miejsca na osiągnięcie odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka, ale zobaczymy w praktyce, jak to wyjdzie. Najbliższe wsparcie z wykresu dziennego znajduje się na 125,50.

wykres EURJPY H4 28.12.2018
EURJPY H4

GBPJPY

Po dwóch tygodniach poruszania się bokiem chyba w końcu jesteśmy świadkami powrotu do spadków. Cena GBPJPY dynamicznie przebiła się poniżej wzrostowej chmury Kumo. Jej retest od dołu również okazał się udany. Może to być dobra okazja do wejścia w shorta z celem na wsparcie na 1,2260. Ustawiając Stop Lossa nad linią Kijun będzie można osiągnąć świetny stosunek zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który jest regulowany przez CySEC.

wykres GBPCHF H4 28.12.2018
GBPCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here