Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Wygląda na to, że groźba długotrwałego spadku poniżej 0,7000 na AUDUSD na chwilę się oddaliła. Chmura właśnie zmieniła kolor na wzrostowy, a od trzeciego stycznia mamy do czynienia ze stabilnymi wzrostami. Obecnie cena Aussie znajduje się nieco ponad wsparciem z wykresu dziennego na 0,7160.

Ostatnia świeca spadkowa sprawiła, że cena dotarła w okolice linii Kijun. Jeśli dojdzie do odbicia w jej okolicach, będzie to świetna okazja do wejścia w długą pozycję. Celem dla byków mogą być okolice oporu na 0,7340. Stop Lossa będzie można postawić zaraz pod Kijun, wtedy będzie możliwość uzyskania odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka. Pozycję polecam otwierać u brokera Naga Markets, który ma w swojej ofercie ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres AUDUSD H4 14.04.2019
AUDUSD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here