Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Dziś w nocy dolar australijski zanurkował razem ze swoim nowozelandzkim kuzynem. Na wykresie czterogodzinnym AUDCAD cena dotarła w okolice okrągłego poziomu 0,95, gdzie akurat przebiega linia Kijun, która może zadziałać jako wsparcie. Ogólny sentyment jest obecnie wzrostowy, więc można liczyć na powrót byków.

Jeżeli dojdzie do odbicia od okolic Kijun, będzie to świetny sygnał do zajęcia pozycji. W takim przypadku wzrosty mogą sięgnąć oporu z wykresu dziennego na 0,9600, co da prawie 100 pipsów zysku. Stop Lossa będzie można umieścić pod Kijun, trzeba jednak pamiętać o osiągnięciu odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne warunki handlowe dla wszystkich użytkowników.

wykres AUDCAD H4 27.03.2019
AUDCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here