Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Od ponad miesiąca EURNZD porusza się w przedziale 1,6400-1,6750. W tym czasie pojawiło się już kilka dobrych okazji do wejścia w pozycję, jak i parę pułapek. Tym razem po umocnieniu się kursu euro znów mamy do czynienia z opcją na wejście w pozycję długą, choć problemem może być dobór parametrów pozycji.

Cena właśnie wybiła się górą ze spadkowej chmury Kumo, co stanowi sygnał do otwarcia longa. W ostatnich dniach Kijun dobrze działał jako wsparcie na tej parze. Teoretycznie moglibyśmy otworzyć pozycję z celem na opór z wykresu dziennego na 1,6720, ale nie bardzo mamy gdzie umieścić Stop Lossa. Może lepszym rozwiązaniem będzie poczekać na ewentualny retest granicy chmury/Kijun-sen i dopiero wtedy dołączyć do byków. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

EURNZD H4 20.03.2019
EURNZD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here