Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Na wykresie czterogodzinnym widzimy, że cena CHFJPY przebiła się na stałe powyżej oporu na 110,50, który spełnia teraz rolę wsparcia. Obecnie sentyment jest byczy, więc można poszukać okazji do wejścia w długa pozycję. Wygląda na to, że okolice linii Kijun mogą być dobrym miejscem na longa.

Kurs franka umocnił się wczoraj i przebił przez Kijun, co samo w sobie jest sygnałem do kupna. Pomocny jest fakt, że nastąpił retest tej linii od góry i doszło do odbicia wzrostowego. Oznacza to, że możemy otworzyć longa z celem na kolejny opór z wykresu dziennego w okolicach 112,00. Stop Lossa można ustawić albo pod Kijun, albo pod wsparciem na 110,50. W tym drugim przypadku może być jednak problem z osiągnięciem odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne warunki handlowe wszystkim traderom.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here