Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Od początku roku sentyment na CADCHF jest wzrostowy. Para umocniła się w styczniu o około 400 pipsów. Po drodze przebiła spadkową chmurę oraz kilka ważnych oporów. Pod koniec zeszłego tygodnia doszło do delikatnego wybicia powyżej oporu z wykresu dziennego na 0,7600. Obecnie wykres oscyluje w tych okolicach.

Na pomoc bykom przybyła linia Kijun. Może ona wspomóc wybicie z 0,7600, co utwierdzi ten poziom jako nowe wsparcie. Celem dla byków będą okolice 0,7750, gdzie znajduje się kolejny dzienny opór. Daje to około 150 pipsów zysku do zgarnięcia. Na razie jednak należy poczekać na czyste odbicie wzrostowe. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres CADCHF H4 6.02.2019
CADCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here