Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Od końca lutego dolar australijski wyraźnie słabnie. Najlepiej widać to na wykresie czterogodzinnym AUDUSD. W zeszłą środę doszło do przebicia poniżej wsparcia na 0,7040, od wtedy miały miejsce dwa udane retesty tego poziomu od spodu. Drugi z nich został dodatkowo wzmocniony przez bliskość Kijun-sen. Linia ta świetnie sprawdziła się jako opór.

Spadkowa luka na początku nowego tygodnia może być traktowana jako sygnał spadkowy na tej parze. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że kilkadziesiąt pipsów niżej znajduje się okrągły poziom 0,7000, który nie licząc pojedynczego flash crashu na początku roku nie był pokonany od lat. Jeżeli mielibyśmy wejść w shorta, to Take Profit można ustawić w okolicach 0,6910, gdzie znajduje się wsparcie jeszcze z 2015 roku. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne spready dla wszystkich par walutowych.

wykres AUDUSD H4 11.03.2019
AUDUSD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here