Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Partnerem analiz jest broker Naga Markets. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

Na wykresie czterogodzinnym AUDNZD na początku tygodnia doszło do niewielkich spadków. Obecna świeca znalazła się w okolicach linii Kijun-sen. Jeżeli w tym miejscu dojdzie do odbicia wzrostowego, może to być dobry moment do wejścia w longa.

Problemem może być jedynie niewystarczający stosunek zysku do ryzyka. Opór z wykresu dziennego znajduje się niecałe sto pipsów wyżej, nieco pod nim można ustawić zlecenie Take Profit. W takim przypadku trzeba zadbać o wystarczająco niewielki Stop Loss, żeby RR wyniósł przynajmniej 3:1. Wiele zależy od rozmiaru ewentualnego odbicia od Kijun. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres AUDNZD H4 22.01.2019
AUDNZD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here