Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

GBPNZD

Na wykresie H4 cena podeszła pod spadkową chmurę Kumo. Obecnie znajduje się w okolicy linii Kijun. To dobre miejsce do poszukiwania okazji do wejścia w krótką pozycję. Idealną sytuacją byłoby dojście do chmury i sygnał podażowy w tym miejscu. Trzeba oczywiście uważać na położenie Chikou Span, musi znajdować się pod ceną. Pozycję można otworzyć u brokera Naga Markets, który oferuje ponad 750 różnych instrumentów.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPNZD

USDCHF

Na wykresie H4 doszło wczoraj do dynamicznego wybicia z wzrostowego Kumo. Następnie miała miejsce reakcja spadkowa i kolejne wzrosty. Szkoda trochę, że sygnał ten pojawił się w środku nocy, byłaby to dobra okazja do otwarcia longa. Obecnie trzeba poczekać na korektę spadkową przed szansą na wejście w długą pozycję.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/USDCHF


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here