Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku. Cykl prowadzę prosto ze słonecznej Tajlandii, więc gdy czytacie go o poranku, u mnie już jest południe.

GBPJPY

Cena przebiła się dynamicznie przez opór z wykresu dziennego. Obecnie mamy do czynienia z retestem tego poziomu jako nowego wsparcia. Jeśli dojdzie do odbicia, będzie można pomyśleć o otwarciu długiej pozycji. Do tego celu polecam brokera Naga Markets, który jest regulowany w Unii Europejskiej, dzięki czemu Twoje środki będą bezpieczne.

GBPNZD

Cena delikatnie wybiła się ze spadkowej chmury, jednak powstrzymałbym się na razie z otwieraniem pozycji. Potrzebny będzie jakiś czytelniejszy sygnał, równie dobrze może dojść do powrotu do chmury.

USDJPY

Początek tygodnia to silne spadki na tej parze. Obecnie widzimy, że linia Kijun zaczęła działać jako wsparcie dla ceny. Jeśli się ona utrzyma i pojawi się na przykład wzrostowy pin bar, będziemy mogli otworzyć długą pozycję z dosyć niskim Stop Lossem. Na razie jednak musimy poczekać na rozwój sytuacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here