Naga Markets27 sierpnia 2013 7:20

Pojawiły się sygnały kupna na parach z Jenem. Bez wątpienia są one w trendzie wzrostowym dlatego strategią gry było czekanie na korekty i otwieranie pozycji na nich.

Pierwszą parą jest CHF/JPY. Cena zbliżyła się wczoraj do maksimum z kwietnia jednak nie zdołała się do niego zbliżyć. Korekta zatrzymała się na linii Kijun oraz w pobliżu wsparcia.

Składowe Ichimoku ułożone są prawidłowo stąd pozycja długa.Ichimoku - pary z Jenem dają sygnały kupnaKolejna para to EUR/JPY i bardzo podobna sytuacja. Poprzednia świeca wyraźnie odbiła od Kijun, obecna jest spadkowa co pozwoliło otworzyć pozycję 20 pipsów korzystniej.Ichimoku - pary z Jenem dają sygnały kupnaZ kolei najważniejsza para z Jenem, czyli USD/JPY odbija od bardzo silnego wsparcia, na które składa się zarówno techniczny poziom, linia Kijun oraz górne ograniczenie chmury spadkowej, czyli Senkou Span B.Ichimoku - pary z Jenem dają sygnały kupnaWarto jeszcze spojrzeć na wykres dzienny. Tutaj cena jest w chmurze, ale odbija od Senkou Span B, które jest w tym wypadku dolnym ograniczeniem chmury wzrostowej.

Bardzo silny sygnał na USD/JPY.Ichimoku - pary z Jenem dają sygnały kupnaZachęcam do zapoznania się z bezpłatnym szkolenie na temat Ichimoku z 22 sierpnia: https://www.forex-university.pl/news/technika-ichimoku-video

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here