Naga Markets

1 lipca 2013 10:10

Czas na kolejne pozycje z systemu Ichimoku. AUD/CAD wyszło z chmury spadkowej w piątek, dzisiaj znowu przetestowało chmurę i wyraźnie z niej wybiło. Stąd short. Zamknięcie pozycji na stracie jeśli świeca H4 zamknie się powyżej Kijun. Ewentualne dobranie pozycji jeśli chmura po raz kolejny zostanie przetestowana i cena ją odrzuci.

Ichimoku - otwarte nowe pozycje short: AUD/CAD i long EUR/AUDTutaj również nastąpiło wybicie z chmury w piątek. Dzisiaj kolejny udany jej test i stąd otwarta pozycja. Trend zarówno na dziennym jak i 4-godzinnym wykresie wyraźnie wzrostowy.

Ichimoku - otwarte nowe pozycje short: AUD/CAD i long EUR/AUD

Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

AVA TradeConotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułZ tygodnia na tydzień – przegląd /01.07.2013
Następny artykuł“Rynki i 4 jeźdźców apokalipsy!”
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here