13 czerwca 2013 10:15

Otworzyłem long na GBP/AUD. Para jest w trendzie wzrostowym, korekta doszła do Kijuni odbija od tej linii co daje sygnał do otwarcia pozycji długiej. Wszystkie linie Ichimoku są ustawione prawidłowo. Wyjdę z pozycji na stracie jeśli świeca H4 zamknie się poniżej linii Kiju.

GBP/AUD koniec korekty picadsfxsaltenNa wykresie tygodniowym widać jak cena zatrzymała się na wsparciu. Utrzymanie tego poziomu może pozwolić na wzrosty nawet powyżej 1.8000, gdzie znajduje się kolejny ważny opór!odbicie od oporu z wykresu tygodniowego picadsfxsaltpl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj