whitebit

8 lipca 2013 7:35

Z braku czasu niestety coraz mniej traduje, lub robię to niestety niedokładnie co odbija się na wynikach. Teraz będę starał się poświęcać więcej czasu na zawieranie małej ilości pozycji.

Pierwszą z nich jest EUR/AUD. Na wykresie dziennym jest wyraźny trend wzrostowy, natomiast na H4 cena wyszła z pięknie rosnącej chmury. Dodatkowo widać kilkakrotny udany test Kumo. Jeśli dodać Chinkou ponad ceną sprawia to, że sygnał jest silny.

Z transakcji będę wychodził jeśli cena zamknie się wyraźnie w chmurze. Dodam do niej kiedy świeca zamknie się powyżej Kijun.

Ichimoku - otwarta nowa pozycja: long EUR/AUDZapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj